ברוכה הבאה ללומדת לרוץ

לפני שנצא לדרך, כמה דברים שחשוב שתדעי

01

התכנית הזאת נבנתה כדי ללוות אותך יד ביד במסע שלך, מסע שבו נלמד ביחד להאמין בגוף שלך, לעשות משהו משמעותי עבור עצמך ובעיקר - ללמוד לרוץ. התכנית בנויה בצורה הדרגתית כדי שתרגישי הכי בנוח ותהני מההתקדמות שלך בלי להעמיס על הגוף יותר מדי

02

התכנית מתחלקת לשבועות, בכל שבוע יהיו לך 2 אימוני ריצה, אימון כוח, תוכן להשראה ומוטיבציה. עליך לפזר את שלושת האימונים על פני כל השבוע - לפחות יום מנוחה אחד בין כל אימון. פספסת משהו? לא נורא, תמיד אפשר לחזור אחורה ולהשלים

03

האימונים יוסברו בכל שבוע בקבצי וידאו, בטקסט וגם בקבצי אודיו שתוכלי לשמוע בזמן האימון עצמו. ואם משהו לא ברור, תמיד אפשר לכתוב לי בווטסאפ - אני פה איתך לאורך כל הדרך!

זאת נקודת ההתחלה שלך.
רק את קובעת מה יהיה בסיום.

חשוב לי שתיגשי לתוכנית הזו דבר ראשון ממקום של אהבה, ריצה זה לא עונש, זה לא משהו שאת דוחה לסוף היום כי ״צריך״ את בחרת להתחיל, אז תהני מזה כי הרבה מהצלחת התוכנית מתחילה בראש.

הגוף שלנו נולד לנוע ולזוז, נולדנו לרוץ והגוף בנוי לזה ככה שגם את יכולה לרוץ זה נכון שכל אחת מאתנו שונה פיזיולוגית, אנטומית במבנה הגוף שלההתוכנית אמורה להתאים גם לך, לא משנה מה היא נקודת ההתחלה שלך.

מיד אחרי החגים באוקטובר את מתחילה תוכנית לארבעה חודשים יש רק שני דברים שאת צריכה לדעת :
חשוב שתתמידי 
חשוב שתהיי סבלנות 

בסוף הגוף שלנו הוא כמו פלסטלינה, מה שנחליט לעשות איתו הוא יעשה אבל כמו כל דבר בחיים לוקח זמן וקשה להשגה, זה לא קו ישיר אלא קו של שינוי אימון אחד יהיה למעלה ואחד למטה.

אם לא זזת הרבה לאחרונה –  כשמתחילים להזיז את הגוף גם בסרגל מאמצים מאוזן כמו שבניתי לך כאן הגוף מגיב לזה וזה בסדר, יכול להיות שפתאום יכאב לך בכל מיני מקומות, תחשבי על זה כמו נורה אדומה שנדלקת לך באוטו בנהיגה, היא בעצם מסמנת לך שימי לב יש משהו באוטו שצריך לטפל בו, מים, שמן או אוויר  בגלגליםככה גם כאב בגוף אל תיבהלי ממנו רק תביני שהוא מסמן לך במה את צריכה לטפל.

את תלמדי להבחין בין אימון קשה או  אימון כואב, יש הבדל בין קושי לנשום, כאב בשרירים שעובדים עכשיו או עייפות במהלך האימון לבין כאב נקודתי באחד המפרקים.

 את כמובן יכולה להתייעץ איתי בווטסאפ לאורך הדרך, מה שבטוח אם כואב צריך לטפל לא רצים כשכואב.

אימוני הכוח ששילבתי הם חלק בלתי נפרד מתוכנית הריצה, נכון שאת לא רצה באימון הזה אבל את מחזקת את השרירים שמאפשרים לך לרוץ בלי להיפצע.

אני בניתי תוכנית שעובדת כבר שנים למאות המתאמנות שלי,יש לך כאן הצלחה מובטחת ויש רק מישהי אחת שיכולה להפוך אותה לאורח החיים – וזו את!

את צריכה לבחור לקום לאימון, להתלבש לאימון, לצאת לאימון, לסיים את האימון, לדווח לעצמך, לדווח לי, להקשיב להנחיות שלי ולבצע אל תתווכחי עם התוכנית, תיצמדי אליה כמו שהיא כתובה בדיוק!

טכניקת מחשבה שיכולה לעזור לך, את יוצאת לאימון הזה בלבד, תגידי לעצמך ״רק האימון הזה״, אל תחשבי כמה אימונים עברות או כמה נשארו לך תגידי לעצמך ״רק האימון הזה״,״רק את השעה הזו״  זה יעזור לך להיות ממוקדת. אני איתך. שנתחיל?

מה צריך כדי להתחיל?

01

נעליים מתאימות לריצה - קיבלת את המייל שלי על בחירת נעליים? אם לא ראית, חפשי בתיקיית קידומי מכירות או ספאם

02

להוריד אפליקציית ריצה שתמדוד לך את המרחקים והקצבים בזמן שאת באימון ריצה

03

להכין לך פלייליסט של שירים שאת אוהבת ושייתנו לך מוטיביציה להמשיך

© 2021 All Rights Reserved.