התכנית לומדת לרוץ – תנאי השימוש

 להלן יפורטו תנאי ההצטרפות לקורס הדיגיטלי “לומדת לרוץ” להלן “התכנית”)

הנך מתבקש/ת לקרוא תנאים אלה היטב ולאשרם, זאת בטרם ההצטרפות והתשלום במערכת.

לתשומת לבך, לחיצה על “קראתי ואישרתי את התקנון” משמעה כי הנך מסכים/ה לתנאי ההצטרפות

ומתחייב/ת לפעול על פיהם.

1. “התכנית” הינה אתר סגור, המיועד למשתמשים אשר מעוניינים לקבל סרטוני וידאו, הדרכות וכלים
בתחום הכושר , המיוצרים על ידי אפרת כהן – לומדות לרוץ  או מומחים מטעמה.

2 .לכל הפחות, יהיו חברי “התכנית” זכאים למוצרים/שירותים הבאים:

  • ·         14 שיעורים שבועיים מצולמים 
    קבוצת פייסבוק סגורה לדילמות ושיתופים מרגשים
    תכנים ייעודיים בחשבון האינסגרם
  • ·          שידורים חיים רק לחברות התכנית
  •  

3 .החברות ב”בהתכנית” הינה לתקופה מינימלית בת 14 שבועות (להלן: “התקופה המינימלית” )

4 .לתשומת לבך: מיד עם ההצטרפות ל”התכנית” תקבלי  גישה לתכנים וכלים רבי ערך,
אשר ניתנים לו אך ורק כנגד הרשמתו לתקופה המינימלית ואינם בהכרח ביחס ישיר למשך חברותך ב”התכנית” ביטול ההרשמה ל”התכנית “מכל סיבה שהיא, לא תזכה אותך בכל החזר כספי.

5. התמורה

5.1 .עלות החברות ב”התכנית” הינה במחיר מחירון של 2,200 ש”ח כולל מע”מ

5.2 .אופן התשלום: עד 4  תשלומים באמצעות כרטיס אשראי.
במעמד החתימה על טופס זה, ימסור הנרשם את פרטי כרטיס האשראי באמצעותו יבוצע החיוב.

6. תנאים והבהרות

6.1. כאמור לעיל, במסגרת “התכנית ” תיחשפי  לתכנים וחומרים רבים בנושאי כושר, אשר יהיה בהם כדי לסייע לך ללמוד לרוץ בצורה מיטבית. המדובר בתכנים וכלים אשר נכתבו, נוצרו ונאגדו על ידי אפי כהן   בהתאם למיטב ניסיונה, או על ידי אנשי מקצוע בהתאם למיטב ניסיונם. יחד עם זאת מובהר, כי היישום של תכנים וחומרים אלה תלוי ומשתנה מבית לבית ומאדם לאדם ואין לאפי כהן  אפשרות להבטיח כי יישום של תכנים אלה יביא בהכרח לתוצאות אותם ציפה לקבל או במועד קבלתן.

6.2 .ההשתתפות ב”התכנית” והשימוש והיישום בתכניו ובמוצריו ובתהליכים שמועברים באמצעותו, הינה באחריותך בלבד. אפי כהן ו/או מי מטעמה לא יהיו אחראיים לכל נזק שייגרם (ככל וייגרם) בעקבות שימוש בהנחיה, עצה, טיפ, תוכן, שיטה או הסבר שיובאו במהלך תקופת החברות ב”התכנית”.

6.3 .כל זכויות היוצרים וכל הזכויות האחרות בחומרים או בתכנים אליהם תיחשפי או יועברו אלייך במהלך חברותך ב”התכנית “בכל פורמט ובכל מדיה, שייכות לאפי כהן. את מתחייבת לעשות בחומרים אלה שימוש אישי בלבד ולא להעבירם לכל גורם אחר ולא לעשות בהם כל שימוש מסחרי ללא אישור מראש ובכתב של אפי כהן

6.4 .השימוש בלשון נקבה נעשה לשם הנוחות בלבד. מובן, כי יש לראות את האמור כמכוון לשני המינים גם יחד.

7. שירות התכנית.
7.1. שירות התכנית וכל פריט תוכן שתצפי בו באמצעות השירות נועדו אך ורק לשימושך האישי והלא מסחרי, ואין לשתף אותו אלא עם בני ביתך. במסגרת המינוי שלך לתכנית, אנו מעניקים לך זכות מוגבלת, לא בלעדית ובלתי ניתנת להעברה לגשת לשירות התכנית  ולצפות בתוכן של התכנית. איננו מעבירים לך שום זכות, קניין או עניין למעט האמור לעיל. את מתחייב שלא להשתמש בשירות במסגרת של מופעים ציבוריים.

7.2. שירות התכנית, לרבות ספריית התוכן, מתעדכן באופן קבוע. בנוסף, אנו בודקים ללא הרף היבטים שונים של השירות שלנו, כולל אתר האינטרנט, ממשקי המשתמש, תכונות.

 7.3. את מסכימה להשתמש בשירות התכנית, כולל כל התכונות והרכיבים הפונקציונליים הקשורים בו, בהתאם לכל החוקים, הכללים והתקנות החלים, או כל הגבלה אחרת שתחול על השימוש בשירות או בתוכן שהוא מכיל. את מסכימה שלא לשמור בארכיון ואף לא לשכפל, להפיץ, לשנות, להציג, לבצע, לפרסם, להעניק ברישיון, ליצור יצירות נגזרות, להציע למכירה או להשתמש (למעט כפי שאת מורשה במפורש מתוקף תנאי השימוש) בתוכן ובמידע הכלולים בשירות התכנית או כאלה שהתקבלו באמצעות שירות התכנית. כמו כן, את מסכימה שלא לבצע את הפעולות הבאות: עקיפה, הסרה, שינוי, השבתה, הפחתה או סיכול של אמצעי הגנה על פריטי תוכן בשירות התכנית; גישה לשירות התכנית באמצעות תוכנות רובוט, עכביש, “סקרייפר” או כל אמצעי אוטומטי אחר; ביטול הידור (“דקומפילציה”), הנדסה לאחור או פירוק של פריטי תוכנה או מוצרים או תהליכים אחרים שיש לך גישה אליהם באמצעות שירות התכנית; הוספה של קוד או מוצר לתוכן מתוך שירות המועדון או מניפולציה מכל סוג ומין בפריטי תוכן שכאלה; שימוש בשיטות לכרייה, איסוף או חילוץ של נתונים. עוד את מסכימה, שלא להעלות, לפרסם, לשלוח באימייל או להעביר בכל דרך אחרת חומרים שתכליתם לשבש, להרוס או להגביל את התפקוד של פריטים הקשורים בשירות התכנית, כמו תוכנה או חומרה במחשבים או ציוד תקשורת, כולל וירוסים או כל פריט אחר כמו קטעי קוד, קבצים או תוכניות. אנו רשאים לבטל או להגביל את השימוש שלך בשירות אם תפר את תנאי השימוש הללו או אם תעשה שימוש בלתי חוקי בשירות או שימוש בו לצורכי הונאה.

7.4. איכות התצוגה של תוכן בשירות המועדון תלויה במכשיר הנתון, ומושפעת ממגוון של גורמים, כמו מיקום גיאוגרפי, רוחב הפס ו/או מהירות החיבור שלך לאינטרנט. הזמינות של איכות HD, ‏‏Ultra HD ו-HDR תלויה ביכולות של המכשיר ושל שירות האינטרנט שלך. לא כל פריטי התוכן זמינים בכל הפורמטים (כמו HD, ‏‏Ultra HD או HDR) הגדרות ברירת המחדל להפעלה ברשתות סלולריות אינן כוללות תוכן ב-HD, ב-Ultra HD וב-HDR. לצפייה באיכות רגילה (SD) דרושה מהירות חיבור מינימלית של 0.5‎ Mbps,‏ אולם מומלץ להשתמש בחיבור מהיר יותר כדי ליהנות מאיכות וידאו משופרת. כדי ליהנות מתוכן באיכות HD (כלומר, רזולוציה של 720p ומעלה), מהירות ההורדה המומלצת היא לפחות 5‎ Mbps לתוכן מוזרם. כדי ליהנות מתוכן באיכות Ultra HD או HDR (כלומר, רזולוציה של 1080p ומעלה), מהירות ההורדה המומלצת היא לפחות ‎25.0 Mbps לסטרימינג. האחריות לכל החיובים על גישה לאינטרנט חלה עלייך. פנה לספק שירות האינטרנט שלך לקבלת מידע על חיוביים אפשריים על שימוש בנתונים דרך האינטרנט. משך הזמן שיידרש עד שתוכל להתחיל לצפות בתוכן של המועדון תלוי במספר גורמים, כולל מיקום, רוחב הפס הזמין באותה עת, התוכן שבחרת והתצורה שנקבעה במכשיר שבו את צופה במועדון.

7.5. תוכנת התכנית שפותחה על ידי התכנית או למענה מיועדת לאפשר צפייה בתוכן של התכנית באמצעות מכשירים התומכים בתכנית. תוכנה זו אינה זהה בכל המכשירים והאמצעים, לכן ייתכנו שינויים בין מכשירים בכל הנוגע לרכיבים פונקציונליים ותכונות. אתה מאשר כי ייתכן שהשימוש בשירות יחייב שימוש בתוכנות של ספקים חיצוניים, בכפוף לרישיונות של אותם ספקים חיצוניים. אתה מסכימה לאפשרות שתקבל באופן אוטומטי גרסאות מעודכנות של תוכנת התכניתושל תוכנות קשורות של ספקים חיצוניים.
 

8. סיסמאות וגישה לחשבון.
המשתמש שיצר את חשבון התכנית ואשר החיוב מתבצע דרך אמצעי התשלום שלו (“בעל החשבון”) הוא בעל הגישה והשליטה בחשבון המועדון ובמכשירים המשמשים לגישה אל השירות שלנו, והוא נושא באחריות לכל פעילות שמתרחשת דרך חשבון התכנית.  

9. אחריות והגבלת חבות.
שירות התכניתמסופק “כמות שהוא”, ללא אחריות או תניה. באופן מיוחד, איננו ערבים לכך שהשירות שלנו יתנהל ללא שיבושים או שגיאות. את מוותרת בזאת על כל תביעה נגדנו בגין נזק מיוחד, עקיף או תוצאתי. אין בתנאים אלה כדי להגביל אחריות שאין עליה פטור או זכויות הגנה המגיעות לך כצרכן על פי החוקים במדינה שבה את תושבת
 
10. פטור מתביעה ייצוגית.
 במידה שהדבר מותר על פי החוק הרלוונטי, את והתכנית מסכימים כי כל צד רשאי להגיש תביעה כלפי הצד שכנגד בלבד, כישות נפרדת, אך לא כמבקש ולא כשותף בתביעה ייצוגית או בהליך באמצעות נציג. יתרה מזו, במידה שהדבר מותר על פי החוק הרלוונטי, אלא אם תושג הסכמה אחרת בינך לבין המועדון, אף ערכאה לא תורשה לאחד תביעות של יותר מאדם אחד עם התביעות שלך או לשבת בדין בדרך אחרת במשפט בגין תביעה ייצוגית או הליך באמצעות נציג.
 
11. שונות.
11.1. החוק החל. תנאי שימוש אלה יוסדרו ויפורשו בהתאם לחוקי ישראל.

11.2. תקשורת אלקטרונית. אנו נשלח לך מידע בנוגע לחשבון שלך (למשל, הרשאות תשלום, חשבוניות, שינויים בסיסמה או באמצעי תשלום, הודעות אישור והתראות) במתכונת אלקטרונית בלבד, לדוגמה באמצעות אימייל לכתובת האימייל שנמסרה בעת הרישום.